při objednávce nad 2.500 Kč v rámci ČR DOPRAVA ZDARMA

O NÁS

MARLI zahrada bez bariér

Myšlenka výroby mobilních zahrádek vznikla počátkem roku 2015, kdy jsem ve své pozici manažera kvality v domově pro seniory hledal možnosti, jak zapojit do zahradní terapie co možná nejširší okruh uživatelů. Starším lidem již práce na zahrádce z důvodu snížené pohyblivosti většinou činí potíže a tak bylo potřeba jim zahrádky přiblížit, aby se opět mohli dotknout sluncem prohřáté hlíny a vrátit se k tomu, co jim v životě přinášelo radost.

Náš trh nabízel výrobky, které byly velmi nákladné a nesplňovaly parametry, které jsme ve skutečné praxi potřebovali. A tak začal náš příběh výroby vlastních mobilních zahrádek, které by díky své konstrukci plně odpovídaly potřebám všem méně pohyblivým lidem i lidem na invalidním vozíku.

Naším cílem je vyrábět praktické a zároveň okrasné mobilní zahrádky, které potěší jejich uživatele a zároveň ozdobí každou zahradu. Také postupně přinášíme další výrobky, a to zejména na základě vašich podnětů a úzké spolupráci s vámi, kterým není stáří lhostejné...

Naše výrobky zkoušíme a zdokonalujeme v praxi v Domově pro seniory ve Vrbně pod Pradědem. Naše mobilní zahrádky a další výrobky užívají zařízení sociálních služeb ve všech krajích ČR a také na Slovensku.

Postupně zařazuje do produktové řady také výrobky pro děti, výrobky pro použití běžně v zahradách a městské mobiliáře.

Hledejte je pod názvem MARLI - zahrada bez bariér.

 

Věřím, že naše výrobky pomohou rozzářit oči všem, kteří s nimi budou tvořit svůj svět...
 
David Valach
 
 
Květiny vždy lidem pomáhají, dělají je šťastnějšími
a vstřícnějšími, jsou slunečním svitem, jídlem a potravou pro duši.
 
                                            Luther Burbank
 

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s vašimi dotazy, připomínkami a nápady na zlepšení.